Duda komentuje swoją przewagę w wyborach: „jak nie kijem go, to pałką”

0

Wybory prezydenckie 2020 zbliżają się wielkimi krokami. Dalej jednak nie wiadomo czy odbędą się one w zaplanowanym terminie. Komentarza w tej sprawie udzielił Andrzej Duda.

Jak wiadomo temat wyborów prezydenckich 2020 już od dłuższego czasu jest jest numerem jeden na liście omawianych w Polsce spraw. Wciąż jednak nie wiadomo dokładnie czy owe wybory się odbędą w terminie. I czy będą one w formie tradycyjnej, a może korespondencyjnej, jak zapowiadano. Opozycja do partii rządzącej mówi zdecydowane nie dla wyborów.

Co więcej właśnie dziś zniesiono pierwsze obostrzenia związane z środkami bezpieczeństwa dotyczącymi koronawirusa. Wprowadzono jednak warunek, iż podczas poruszania się w miejscu publicznym jesteśmy zobowiązani nosić maseczki ochronne. Internauci krzyczą: „to tylko po to, żeby mogli przeprowadzić wybory!”.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr o wyborach: niech nam dadzą święty spokój

Andrzej Duda o wyborach i swojej przewadze

W dzisiejszej rozmowie z dziennikarzem Polsat News skomentował prezydent skomentował między innymi sytuację związaną z nadchodzącymi wyborami. Prowadzący zapytał o jego przewagę w wyborach, która zresztą jest bardzo widoczna w ostatnio przeprowadzanych sondażach.

W TYM TEMACIE: Najnowszy sondaż na wybory prezydenckie 2020. Jaki wynik?

Prezydent zdecydowanie potwierdził, iż w jego mniemaniu zdecydowanie wybory powinny się odbyć w terminie. Zapytany o to, iż w sondażach jest kandydatem ze zdecydowaną przewagą odpowiedział, iż zdaje sobie z tego sprawę. Co więcej podkreślił, iż jest to uwarunkowane tym, iż najwyraźniej dobrze sprawuje funkcję prezydenta. Opozycja według niego czy teraz czy za miesiąc będzie tam samo negowała jego decyzje. „Jak nie kijem go, to pałką” – skomentował.

„To mnie najbardziej dotknęło, ten zakaz. Dlatego, że te spotkania z wyborcami, które bardzo lubię zostały odwołane. Przez całe 5 lat spotykałem się z wyborcami w różnych częściach Polski, epidemia to zaburzyła” – dodał.

ZOBACZ TEŻ: Wybory prezydenckie w oczach kandydatów „Do Pałacu doszedł po trupach”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here