15 grudnia – Święto Kina. Wielka obniżka cen biletów!

0
Święto Kina

Wszyscy kinomaniacy z pewnością ucieszą się na wieść, że już za kilka dni, tj. 15 grudnia odbędzie się ogólnopolska akcja o nazwie Święto Kina. Z tej okazji przedstawiciele największych sieci kin w Polsce przygotowali promocję dla swoich klientów.

Organizatorami Święta Kina są Cinema3D, CinemaCity, Helios oraz Multikino. Warto dodać, że w akcji mogą brać udział również mniejsze kina. A więc warto sprawdzić czy wasze lokalne kino też nie bierze udziału w akcji. Partnerem akcji jest dobrze znany w Polsce portal Filmweb. Poza tym, wydarzeniu patronują również Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz stacja TVN.

Święto Kina – kilka słów o akcji

Na oficjalnej stronie akcji możemy znaleźć opcję wyszukania kin biorących udział w wydarzeniu. Wystarczy wpisać nazwę miejscowości, którą chcemy sprawdzić, a system wyszuka na mapie listę najbliższych kin, biorących udział w wydarzeniu.

„Święto Kina to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję kinematografii. Z tej okazji we wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu, bilety na każdy seans kosztują jedyne 12 zł. To doskonała okazja, aby odprężyć się zanim nastąpi przedświąteczna gorączka!” – czytamy na oficjalnej stronie akcji.

ZOBACZ TEŻ: Inpost wprowadził nową funkcję dla klientów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here